Kontakt

Thomas Kenzle

Członek zarządu

+49 8333 303 54
+49 1706 360 888
t.kenzle@sfb-polska.pl
Język: Niemiecki, Angielski

Grzegorz Janusz

Kierownik Zakładu / Członek zarządu

+48 62 590 33 87
+48 785 757 752
g.janusz@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski

Bartosz Karkoszka

Kierownik Projektu

+48 62 590 30 51
+48 785 757 743
b.karkoszka@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski

Tomasz Pawlaczyk

Kierownik Jakości

+48 62 590 30 35
+48 785 757 753
t.pawlaczyk@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski

Rafał Jeżewski

Kierownik Działu Technologii

+48 62 590 33 85
+48 785 757 744
r.jezewski@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski

Wioletta Kasprzak

Pełnomocnik d/s Systemu Zarządzania Jakością

+48 62 590 33 90
w.kasprzak@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski

Michał Jamroży

Kierownik Produkcji

+48 62 590 33 74
+48 785 757 751
m.jamrozy@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski

Marek Hanke

Kierownik Działu Zakupów

+48 62 590 33 96
+48 785 757 741
m.hanke@sfb-polska.pl
Język: Polski, Angielski
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)