Grupa SFB umożliwia stabilność i synergię w ramach grupy
previous arrow
next arrow
Slider
SFB Group
SFB Group
SFB Group
SFB Group
SFB Group

Unternehmen

O nas

Dzięki ponad 13-letniej działalności jesteśmy doświadczonym i kompetentnym partnerem w zakresie techniki montażu. Nasza oferta obejmuje zarówno montaż podzespołów i urządzeń mechanicznych, jak i zaworów hydraulicznych.

Istotną kompetencją podstawową jest przejmowanie kompletnych projektów outsourcingowych. Rozwój i planowanie szczegółowo przemyślane przez naszych zmotywowanych i kompetentnych pracowników, najnowocześniejsze systemy montażowe i kontrolne oraz nasze wysokie standardy jakościowe stanowią podstawę wszystkich projektów. Te kompletne rozwiązania z jednego źródła, oszczędne procesy i maksymalna wydajność zapewniają idealne korzyści dla klienta.

Dzięki naszym kompleksowym koncepcjom logistycznym możemy szybko i elastycznie dostarczać produkty naszych klientów bezpośrednio na ich linie montażowe.

Wszystkie procesy takie jak montaż, administracja i logistyka realizowane są w naszej firmie zgodnie z zasadami lean management. Stale koncentrujemy się na naszych głównych kompetencjach, co prowadzi do efektywnego i oszczędnego procesu tworzenia wartości dodanej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty zgodne z rynkiem.

W 2022 roku dwaj partnerzy zarządzający, Thomas i Petra Steibli, powiększają zespół zarządzający o kolejnych członków: Bruno Hanselka, Thomas Kenzle i Stefan Schmidtlein.